Firmowe spływy kajakowe w bliskiej odległości od Poznania

Spływy kajakowe od lat cieszą się sporym zainteresowaniem. Kontakt z naturą, cisza, szum wody i kajak to doskonałe połączenie do tego aby móc aktywnie spędzić czas. Grupy firmowe bo takie grupy obsługujemy jeśli chodzi o organizację spływów kajakowych zawsze wracają z uśmiechem na twarzy.

Organizując imprezy integracyjne dla firm nie można zapomnieć o tej formie aktywności. Najczęściej organizujemy spływy kajakowe dla grup z Poznania i Wrocławia. Mając na uwadze dogodny dojazd i wspaniałą lokalizację musieliśmy znaleźć odpowiednie miejsce na tego typu atrakcję. Upodobaliśmy sobie dwie rzeki.

Pierwszą z nich jest rzeka Drawa. To wyjątkowy akwen wodny, który położony jest północno-zachodniej części Polski. Spływy kajakowe rzeką Drawą są jedne w najpiękniejszych w tej części Polski. Główną zaletą tej rzeki jest różnorodność krajobrazu, który zmienia się z biegiem rzeki.

Kolejnym szlakiem wodnym, który oferujemy swoim klientom podczas organizacji spływów kajakowych jest rzeka Piława. Spływy po tej rzece są spokojne i bardzo urokliwe. Delikatny nurt rzeki pozwala czerpać jak najwięcej doznań z otaczającej przyrody.

Organizując spływy kajakowe dla firm zapewniamy kompleksowa obsługę pobytu. Oferujemy miejsce noclegowe, wynajem, transport kajaków oraz ratownika wraz z przewodnikiem. Zadbamy również o wyżywienie podczas pobytu. Możemy zapewnić obiad podczas spływu albo przerwę kawowa z pysznym domowym ciastem. Wieczorem na naszych Gości czeka kolacja i zabawa do białego rana 🙂

Zobacz: