Sezon na imprezy integracyjne rozpoczęty!

Fabularyzowane imprezy firmowe z oki-event! Zwiedzanie Zamku Czocha, Doliny Pereł w humorystycznej oprawie. Nocleg Świeradów Zdj.

Z radością informujemy, że sezon integracyjnym 2023 jest już rozpoczęty!

W ubiegłym tygodniu mieliśmy okazję zorganizować pierwszą w tym roku imprezę integracyjną w okolicach Świeradowa Zdr., która z pewnością na długo pozostanie w pamięci uczestników. Impreza integracyjna, której tematem przewodnim był program Gdzie jest Generał?, cieszyła się dużym zainteresowaniem uczestników.

Realizacja programu integracyjnego w okolicach Zamku Czocha.

W ramach programu zaplanowaliśmy wiele atrakcji, m.in. fabularyzowane zwiedzanie Zamku Czocha, zajęcia integracyjne, podczas których uczestnicy mieli okazję zbudować wodne rakiety oraz zmierzyć się z licznymi zagadkami w Dolinie Pereł. Za catering odpowiadała lokalna restauracja Zielony Piec, co z pewnością przyczyniło się do stworzenia wspaniałej atmosfery imprezy. Dodatkowo grupa miała okazję odpocząć i zregenerować siły po aktywnie spędzonym dniu w hotelu w Świeradowie.

Impreza integracyjna okazała się nie tylko dobrą zabawą, ale także świetną okazją do zacieśnienia więzi i zbudowania relacji między uczestnikami. Jesteśmy przekonani, że kolejne planowane przez nas imprezy integracyjne będą równie udane jak te pierwsze i będą sprzyjać jeszcze lepszej integracji zespołu.

 

Zobacz więcej: imprezy integracyjne dla firm – program: Gdzie jest Generał?