Imprezy integracyjne na powietrzu

Oferta inna niż wszystkie

Bezpieczne imprezy integracyjne na powietrzu wymagają odpowiedniego programu, wyboru tematyki, dostosowania zaplecza technicznego, kontroli przebiegu scenariusza oraz organizacji zakwaterowania dla grupy. W obecnym czasie impreza na powietrzu to wyzwanie, zadanie mające pobudzać kreatywność i inicjować nowe płaszczyzny współpracy.

Agencja, która wie co robi

Tworzymy programy wydarzeń o podłożu rozrywkowym, militarnym, zagadkowym i edukacyjnym. Nasza oferta dla firm z Wrocławia i Poznania obejmuje organizację bezpiecznych imprez integracyjnych na powietrzu. Mamy do zaoferowania fabularyzowane gry integracyjne. Dzięki wieloletniemu zaangażowaniu, udało nam się wykreować nowy kierunek organizacji wydarzeń firmowych.

Alternatywna rzeczywistość – scenariusz zadań doskonałych

Uczestników zapraszamy na Dolny Śląsk, w okolice Zamku Czocha i Świeradowa Zdroju, gdzie zapewniamy niespotykane wrażenia, realizując scenariuszowe programy integracyjne. Tam też nasi klienci wykonują kreatywne zadania w grupach, bezpiecznie spędzając czas na powietrzu w sposób aktywny i twórczy, w zachwycających okolicznościach natury. W ofercie zapewniamy wyżywienie w regionalnej restauracji Zielony Piec.

Programy i zadania pozostające w pamięci

W ramach bezpiecznej oferty dla firm realizujemy team building, angażując uczestników w scenariuszowe programy interaktywne dla grup – Gdzie jest Generał, Skarb Doliny Pereł, Rocket Power czy warsztaty robienia mydła lub kosmetyków dla kobiet. Dzięki nam, z każdym zadaniem stają się silnym, zgranym zespołem, w którym współdziałanie wyprzedza o milowy krok niezdrową rywalizację.

 

Zobacz: