Imprezy integracyjne Wrocław i okolice

Imprezy integracyjne Wrocław - wyjątkowe eventy firmowe z oki-event.com

W Oki-Event zajmujemy się kompleksową realizacją najróżniejszych wydarzeń dla przedsiębiorców. Współpracujemy zarówno z małymi firmami, jak i dużymi przedsiębiorstwami zatrudniającymi setki osób. Chętnie wyręczymy i Państwa w organizacji oryginalnej firmowej imprezy integracyjnej na terenie Wrocławia i okolic. Skorzystanie z tej usługi to doskonałe rozwiązanie dla osób, które chcą mieć pewność, że podczas eventu wszystko będzie dopięte na ostatni guzik, a uczestnicy będą bawić się świetnie. Jeśli oczekujecie Państwo właśnie takiego rezultatu, zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty!

Imprezy firmowe Wrocław i okolice

Potencjalni pracownicy znacznie chętniej decydują się na posadę w firmach, w których przełożeni troszczą się m.in. o przyjazną atmosferę oraz komfort personelu. Obecni zatrudnieni z kolei mogą właśnie z tego względu pozostać u boku swojego pracodawcy. Nowe oczekiwania wobec zakładów pracy wyznaczają też nowe trendy w aspekcie zarządzania zasobami ludzkimi, a w tym organizacji eventów. Tradycyjne firmowe wyjazdy integracyjne, traktowane przez uczestników raczej jako obowiązek, niż okazję do zbudowania relacji czy dobrej zabawy, przestały być efektywną formą urozmaicania życia przedsiębiorstwa. Dzisiaj stawia się na znacznie bardziej oryginalne imprezy.

Jako oki-event przygotowujemy niezapomniane eventy firmowe. Poniżej prezentujemy kilka naszych realizacji:

Dlaczego warto organizować imprezy integracyjne dla firm?

Dobrze zaplanowane, atrakcyjne dla uczestników wydarzenia tego typu mogą przynosić wiele korzyści. Eventy firmowe są przede wszystkim doskonałą okazją do polepszenia wzajemnych relacji między osobami, które na co dzień ze sobą pracują lub wdrożenia nowo zatrudnionych osób w życie firmy. Zgrany zespół, którego członkowie czują się swobodnie w swoim towarzystwie, działa znacznie efektywniej. Poza tym imprezy integracyjne, które organizujemy m.in. we Wrocławiu, pomagają:

  • przełamać bariery komunikacyjne między współpracownikami,
  • stworzyć okazję do zapoznania się osób z różnych działów,
  • budować umiejętności pracy zespołowej,
  • zwiększyć komfort w miejscu pracy.

Eventy firmowe nie tylko pozytywnie wpływają na integrację pracowników. Imprezy integracyjne, mogą również przyczynić się do poprawy wizerunku przedsiębiorstwa. Zadowolony i emocjonalnie związany z firmą personel jest lojalny i znacznie przychylniej wypowiada się o pracodawcy. Co więcej, jest też bardziej produktywny i zaangażowany.

Udany event firmowy, czyli jaki?

Podczas organizacji takiego wydarzenia należy zwrócić uwagę na kilka bardzo ważnych aspektów. Na udaną imprezę integracyjną firmy składa się bowiem nie tylko sprawdzony catering i profesjonalna obsługa. Kluczowa jest również lokalizacja i oryginalność proponowanych atrakcji. Event firmowy niekoniecznie musi być ekskluzywny, choć dużą popularnością cieszą się przyjęcia z udziałem lubianych gwiazd czy kabaretów – to niebanalna rozrywka na wysokim poziomie. Najważniejsza jest jednak dobrze przemyślana oprawa i spójna koncepcja, które gwarantują świetną zabawę i miłą, luźną atmosferę. By efekt był niezapomniany, warto zlecić przygotowanie scenariusza profesjonalistom. W oki-event organizujemy imprezy integracyjne dla firm z Wrocławia i nie tylko. To na przykład tematyczny program oparty na komedii „Gdzie jest Generał?”, rozgrywający się na Zamku Czocha. Goście będą pod wrażeniem!

Eventy firmowe we Wrocławiu – dlaczego warto powierzyć nam ich realizację?

Największą zaletą naszej oferty jest jej kompleksowość. Od A do Z zaplanujemy i zrealizujemy dowolny event integracyjny dla pracowników Państwa firmy. Mimo wieloletniej obecności na rynku wciąż mamy świeże pomysły, które potrafią zaskoczyć. Uwielbiamy naszą pracę i to właśnie dlatego przygotowywane przez nas wydarzenia na długo zapadają w pamięć. Co więcej, organizując imprezy firmowe, bierzemy pod uwagę Państwa indywidualne oczekiwania i wymogi. Współpracując z nami, mają Państwo gwarancję atrakcyjnej oprawy eventu integracyjnego i obsługi na najwyższym poziomie. Nasza firma jest też w stanie zapewnić niezawodny sprzęt, taki jak m.in. nagłośnienie, ekrany projekcyjne, projektory multimedialne czy oświetlenie sceniczne.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

Zależy Państwu na poprawie relacji między pracownikami lub zwiększeniu ich motywacji? Eventy firmowe są jednym z najchętniej wdrażanych przez firmę sposobów na urozmaicenie życia przedsiębiorstwa. Nie jest to zaskakujące, ponieważ takie imprezy niosą za sobą wiele korzyści. Często jednak zdarza się tak, że wśród personelu nie ma odpowiednio wykwalifikowanej osoby, która mogłaby zająć się ich organizacją. Wtedy warto zlecić to zadanie specjalistom, którzy mają doświadczenie i wiele niebanalnych pomysłów. W oki-event dbamy o to, by firmowe imprezy integracyjne na terenie Wrocławia i okolic były niezapomniane. Jeśli więc zależy Państwu na profesjonalnym podejściu do realizacji zlecenia i dbałości o najmniejsze szczegóły, zapraszamy do kontaktu!