konferencja online

Organizacja i obsługa konferencji online w Poznaniu i Wrocławiu z oki-event

Dynamiczny rozwój technologii uważany jest za mocną stronę współczesnego biznesu. Obecnie, gdy sytuacja gospodarcza i społeczna uległa znacznej komplikacji, z uwagi na wspólne bezpieczeństwo warto skupić się na metodach online usprawnienia działalności, efektywnego zarządzania i tworzenia nowych kanałów komunikacji z klientami, jakie udostępnia najnowsza technologia.

Nowe oblicze biznesu – gdy codzienność zmienia się diametralnie

Konferencje online, jeszcze do niedawna wykorzystywane jedynie w obrębie międzynarodowych korporacji, stanowią obecnie drogę kontaktu zarówno w średnich, jak i małych przedsiębiorstwach.

Sytuacja na świecie nie tylko weryfikuje możliwości, ale sprzyja również modyfikacji wdrażanych dotąd strategii. Okazuje się, że wynajem drogich sal konferencyjnych, organizacja zakwaterowania i koordynacja przebiegu wydarzenia pochłania niewspółmiernie dużo czasu, energii i kosztów do rzeczywistych wartości i efektu, jaki z sobą niesie.

Wybór konferencji online wydaje się rozwiązaniem nie tylko na dziś, gdy tego wymaga nowy obraz rzeczywistości, ale również na przyszłość. To niecodzienne podejście do konferencji daje nie tylko przewagę nad konkurencją, stabilizację funkcjonalną czy porządek strategiczny, ale również stanowi szansę na dynamiczny rozwój oraz budowę zupełnie nowej siatki powiązań biznesowych.

Konferencja online pozwala na angaż uczestników i prezenterów z niemalże każdego zakątka świata. Wydarzenia, które dotąd mocno ograniczał czas, obecnie mogą trwać wiele godzin. Możliwość nagrywania i powrotu do konkretnych sekcji wydarzenia zwiększa jego funkcjonalność i stanowi odpowiedź na rzeczywiste potrzeby użytkowników.

Firma Oki Event posiada w swojej ofercie mobilne studia do profesjonalnego przygotowania i nagrania całego wydarzenia oraz jego udostępnienia online. Dzięki odpowiedniemu zapleczu technicznemu, jest w stanie spełnić najwyższe wymagania klientów. Minimalizacja obsługi wydarzenia, możliwość prowadzenia prelekcji z dowolnego miejsca, rozwiązania pozwalające na uatrakcyjnienie wydarzenia streamingiem z wielu kamer sprawia, że wartość konferencji online wzrasta w oczach świadomych odbiorców.

Firma Oki Event z siedzibą w Poznaniu prowadzi działalność na terenie całego kraju, oferując klientom w tej trudnej dla wszystkich rzeczywistości bezpieczne rozwiązania, które zmienią ich spojrzenie na nowe oblicze cyfryzacji biznesu.

 

Zobacz: