Konferencje i szkolenia na terenie Państwa firmy

 

Organizacja spotkania biznesowego bądź kursu dla pracowników jest nie lada wyzwaniem. Wiąże się z kosztami dla firmy, a także koniecznością znalezienia odpowiedniego miejsca. Nie można również zapomnieć o wszelkich kwestiach organizacyjnych, jak na przykład przygotowanie scenariusza. Z pomocą przychodzi więc agencja OKI Event, gdzie zajmujemy się aranżacją konferencji i szkoleń… na terenie Państwa firmy! To z kolei wiąże się z całym szeregiem zalet, a także większymi oszczędnościami dla Państwa biznesu.

Zapewniamy cały potrzebny sprzęt

Jedyne, co powinni posiadać Państwo w swojej firmie to odpowiednia przestrzeń, my z kolei dostarczymy wszystko, co będzie tylko potrzebne. Profesjonalny sprzęt audio-video – ekrany ramowe, telebimy diodowe, projektory o dużej jasności, urządzenia odpowiadające za nagłośnienie. Dzięki wszystkim tym sprzętom, a także jeszcze wielu innym (w zależności od potrzeb), jesteśmy w stanie przygotować Państwa na spotkanie biznesowe – konferencję lub szkolenia. Obsługa audio-video to jednak nie wszystko, co możemy zorganizować!

Kompleksowa aranżacja eventów

Jeśli nie mają Państwo na terenie firmy odpowiedniej przestrzeni, dostarczamy również specjalne hale namiotowe oraz całe potrzebne wyposażenie, jak krzesła i stoliki. Zapewniamy również, aby zorganizowana przestrzeń była w pełni bezpieczna. Miejsca siedzące rozstawione są w odpowiedniej odległości, z kolei wszystkie sprzęty i wyposażenie są dezynfekowane specjalistycznymi środkami. W szczególności dbamy o odkażenie mikrofonów czy pilotów do prezentacji.

Dlaczego warto postawić na eventy na terenie firmy?

Takie przedsięwzięcia jak szkolenie czy konferencja, mogą być kosztowne. Organizacja takiego wydarzenia na terenie firmy wiąże się przede wszystkim z niższymi kosztami. Nie tylko nie trzeba specjalnie wynajmować dodatkowego miejsca, ale przede wszystkim nie traci się zarówno czasu, jak i pieniędzy na dojazdy do hoteli czy sal konferencyjnych. Z tego też powodu zachęcamy Państwa do współpracy z profesjonalistami – firmą oki-event!