Oryginalny pomysł na integrację – ENIGMA

 

Imprezy integracyjne dla wymagających - fabularyzowana gra dla firm z oki-event pomysł na imprezy integracyjne.

Cieszymy się, że możemy ogłosić nowość w naszej ofercie imprez integracyjnych! Zapraszamy do skorzystania z programu integracyjnego ENIGMA, który zapewni niezapomniane wrażenia i umożliwi rozwijanie umiejętności intelektualnych i interpersonalnych w Państwa zespole.

ENIGMA to program, którego celem jest dotarcie do wnętrza skrzyni poprzez rozwiązywanie różnorodnych zagadek i łamigłówek. Fabuła programu opowiada historię trójki matematyków, którzy przyczynili się do złamania kodu Enigmy. Uczestnicy podzieleni na grupy do pięciu osób rozwiązują zagadki aby dotrzeć do celu – wnętrza skrzyni.

Program imprezy integracyjnej ENIGMA trwa około 1,5 godziny i jest doskonałą okazją do wzmocnienia współpracy w zespole, rozwijania umiejętności logicznego myślenia i kreatywności. Impreza ta pozwala również na rozwijanie umiejętności komunikacyjnych oraz wyłonienia lidera.

W naszej ofercie organizacji imprez integracyjnych ENIGMA to absolutna nowość, która zapewni niezapomniane wrażenia dla każdego uczestnika. Warto zaznaczyć, że program jest odpowiedni dla grup w różnym wieku i o różnym poziomie umiejętności intelektualnych. Jest to program dla grup, które cenią sobie niebanalne rozrywki na wyższym poziomie.

Atutem jest mobilność atrakcji, dzięki czemu możemy zapewnić atrakcję podczas Państwa imprezy integracyjnej zarówno w Poznaniu, Wrocławiu czy innej, dowolnej lokalizacji w Polsce. Atrakcja nadaję się na imprezy organizowane wewnątrz obiektów jak i w plenerze.

Jeśli szukają Państwo pomysłu na oryginalną imprezę integracyjną np. w Poznaniu lub Wrocławiu, to program ENIGMA jest doskonałą propozycją. Zapraszamy do kontaktu z nami i zorganizowania razem niezapomnianej imprezy integracyjnej.

Zobacz więcej: ENIGMA – Zagadkowe skrzynie