Prezentacje produktów, szkolenia oraz targi online.

W związku z zaistniałą sytuacją związaną z epidemią COVID-19, firmy obecnie nie mogą w sposób bezpośredni uczestniczyć w imprezach targowych oraz organizowaniu szkoleń czy prezentacji nowych produktów. Zdajemy sobie sprawę jak istotne jest prezentowanie nowych rozwiązań technologicznych oraz urządzeń, które wymagają przekazu informacji na żywo, w tym dialogu z możliwością zadawania pytań i rozwiązywania problemów na bieżąco. Dlatego wychodzimy naprzeciw Państwa oczekiwaniom. Stworzyliśmy kompleksową usługę organizacji szkoleń oraz targów online, które mogą za pomocą transmisji obrazu dopomóc w przekazie ważnych informacji w formie online. Dzięki technologii streamingu możemy na żywo przekazywać obraz z wielu kamer prezentacji produktowych czy filmów reklamowych. Nasza oferta dot. stworzenia studia do streamingu podzielona jest na dwie kategorie:

Targi online dla dystrybutorów, hurtowni oferujących produkty różnych producentów.

Targi on-line dla dystrybutorów, hurtowni oferujących produkty różnych producentów. Zapewniamy kompleksową organizację oraz obsługę targów online. Dotychczasowe imprezy targowe pozwalały poznać wiele produktów różnych producentów w jednym miejscu. To się nie zmienia! Oferujemy stworzenie studia w siedzibie Waszej firmy, gdzie zaproszeni przez Państwa handlowcy przy zachowaniu najwyższych standardów bezpieczeństwa związanego z COVID - 19 będą mogli przedstawić swoje produkty. Z naszej strony oferujemy stworzenie scenariusza tego typu wydarzenia oraz prowadzącego, który będzie moderatorem transmisji. Nasza wieloletnia praktyka w obsłudze multimedialnej imprez czy konferencji pozwala na sprawne i profesjonalne streaming on-line z każdego miejsca w Polsce. Dzięki mediom społecznościowych takim jak YouTube czy Facebook są Państwo w stanie szybko trafić do swoich klientów.

Zapewniany profesjonalny sprzęt:
• kamery, miksery video, mikrofony, dron,
ekrany diodowe, projekcyjne, telewizory, monitory dotykowe - dzięki takim rozwiązaniom możemy stworzyć studio telewizyjne,
• oświetlenie - telewizyjne oraz efektowe,

Zalety targów online:
• kontakt z klientami,
• możność zwiększenia sprzedaży przez rabaty dla uczestników targów online,
• optymalizacja kosztów wydarzenia,
• bezpieczeństwo,
• zakupy online,

Szkolenia online konkretnych produktów dla producentów oraz importerów.

Oferujemy stworzenie studia nagrań oraz transmisje online na wybrane Przez Państwa media społecznościowe. Za pośrednictwem szkoleń online kontakt z Waszymi klientami będzie nadal utrzymany. Plusem takich rozwiązań jest to, że Wasi klienci w czasie streamingu mogą zadawać Wam pytania. Dzięki temu klienci będą mogli lepiej poznać Wasz produkt. Naszym zadaniem jest stworzenie miejsca, które pozwoli na profesjonalną transmisję. Może być to studio na otwartym powietrzu, warsztat czy siedziba Państwa firmy. Zapewniamy multimedialną obsługę transmisji online w wybranym przez Was miejscu.

Zalety prezentacji produktów, szkoleń online:
• budowa więzi z marką,
• optymalizacja kosztów promocji,
• możliwość zadawania pytań,
• lepsza sprzedaż,

Oferty, które mogą Cię zainteresować

Konferencje hybrydowe

Konferencje hybrydowe

Organizujemy konferencje hybrydowe. Jest to połączenie rzeczywistości ze światem online.

Czytaj więcej >

Konferencje online

Konferencje online

Zapewniamy obsługę konferencji online. Nasza oferta obejmuje wynajem wraz z obsługą profesjonalnego sprzętu do transmisji na żywo.

Czytaj więcej >

Webinary

Webinary

Nasze wieloletnie doświadczenie w dziedzinie obsługi multimedialnej konferencji pozwala na zorganizowanie webinariów.

Czytaj więcej >

Mówca motywacyjny

Mówca motywacyjny

Proponujemy Państwu mówcę motywacyjnego na imprezę firmową, który zmotywuje pracowników do efektywniejszej pracy.

Czytaj więcej >

Zapraszamy do kontaktu.

Napisz do nas