Organizacja webinarów

Webinarium jest to multimedialne seminarium, które realizuje się za pomocą internetu. Webinary są formą zdalnej komunikacji, gdzie spotkania odbywają się za pośrednictwem przeglądarki internetowej w tzw. wirualnych salach konferencyjnych. Webinar to wydarzenie online, które w sposób skoncentrowany przekazuje informacje o danym zagadnieniu lub produkcie. Średni czas trwania webinaru waha się od jednej do dwóch godzin. Taka forma przekazu online pozwala na sprawne przyswojenie wiedzy z każdego miejsca na świecie. Oferujemy Państwu realizację webinarów, które są połączeniem widoku prelegenta z prezentacją multimedialną, filmem czy pokazem zdjęć. Wszystko odbywa się w jednym oknie przeglądarki internetowej. Każdy uczestnik webinara ma możliwość korzystania z funkcji "Live Chat". To rozwiązanie pozwala na zorganizowanie interaktywnego seminarium online.

Zastosowanie:

• szkolenia,
• kursy,
• wykłady,
• prezentacje produktu,
• spotkania firmowe,

Dysponujemy wiedzą oraz narzędziami, które pozwalają spersonalizować wygląd pokoju webinarowego. Na podstawie wytycznych przygotowujemy indywidualne grafiki, które zawierają Państwa logotypy oraz nazwę wydarzenia on-line.

Zalety Oferty

Łatwa dostępność do wydarzenia online

Oszczędność czasu

Duża liczba odbiorców

Oszczędność pieniędzy

Brak ograniczeń geograficznych

Interaktywność spotkania

Konferencje hybrydowe

Konferencje hybrydowe

Organizmujemy konferencje hybrydowe, które łączą klasyczną konferencję z wydarzeniem online.

Czytaj więcej >

Konferencje online

Konferencje online

Realizujemy konferencje online. Nasze doświadczenie i specjalistyczny sprzęt pozwoli przenieść Twoje wydarzenie do internetu.

Czytaj więcej >

Szkolenia i targi online

Szkolenia i targi online

Targi i szkolenia mogą odbywać się w internecie! Z nami Twoje dotychczasowe szkolenie przeniesiemy do internetu.

Czytaj więcej >

Systemy głosowań

Systemy głosowań

Oferujemy wynajem wraz z obsługą systemu do głosowania. Atutem naszego sprzętu jest możliwość obsługi walnych zebrań z funkcją wagi głosów.

Czytaj więcej >

Zapraszamy do kontaktu.

Napisz do nas