Jubileusze firmowe i bankiety

 

Wyjątkowe jubileusze firmowe organizujemy w Poznaniu i Wrocławiu. Sprawdź jak wyglądają bankiety dla firm z oki-event!

Każda ważna historia miała swój początek. Mógł to być moment, w którym zrodziła się wartościowa idea, pojawił się zarys koncepcji lub gotowy projekt. Może był to czas, gdy po raz pierwszy otworzono drzwi biura, magazynu czy hali produkcyjnej. Sami wiecie Państwo najlepiej, kiedy zaczęła się Wasza historia.

Niezależnie kiedy postawiono pierwszy krok w kreowaniu własnej marki, moment ten zasługuje na docenianie i celebrowanie. Każdy jubileusz to wspominanie najważniejszych wydarzeń, które sprawiły, że firma znalazła się w miejscu, w którym jest obecnie. To powrót do najlepiej sprzedających się produktów, usług, które zawojowały rynek, decyzji, które zmieniły oblicze organizacji. Nawiązując do tych szczególnych wydarzeń i zaangażowanych w nie ludzi – wymaga on odpowiedniej oprawy, zarówno technicznej, organizacyjnej, jak i artystycznej.

Najważniejsze w organizacji wydarzenia zarówno na mniejszą, jak i większą skalę jest obranie drogi realizacji pomysłów, która zachwyci pracowników firmy i zaproszonych gości. Dlatego tak wielką rolę odgrywa miejsce oraz jego odpowiednio zaaranżowana oprawa wizualna.

Efektowne wnętrze to takie, gdzie wystrój, gra świateł i połączenie form, faktur oraz barw potrafi sprawić, że mające tam miejsce wydarzenie na długo pozostaje w pamięci. Również położenie, bliskość dzikiej zieleni lub centrum metropolii, odgrywa znaczącą rolę. Zapewnione atrakcje oraz oprawa kulinarna, na którą składają się artystyczne połączenia smaków, zaaranżowanych w wystawne menu, dodatkowo podnoszą prestiż imprezy, stając się źródłem niepowtarzalnych doświadczeń.

Firmowy bankiet powinien oferować uczestnikom, coś więcej niż doznania kulinarne. Oprawa artystyczna sprawia, że zwykle oficjalna impreza zmienia swój charakter nie do poznania. Uczestnicy spędzają bowiem czas w towarzystwie znanych artystów, zapewniających kaskadę wrażeń, jakie zagwarantować może jedynie kontakt ze sztuką na żywo.

Zajmujemy się organizacją bankietów tylko dla firm w Poznaniu, Wrocławiu jak również w dowolnym miejscu w Polsce. Nasze  oryginalne pomysły tygodniami budzą niepowtarzalne wspomnienia. Dbamy o wrażenia artystyczne, oprawę techniczną, wizualną i cateringową, zwracając uwagę na najmniejsze szczegóły. Zależy nam, by sukcesy Państwa firmy spotkały się z należnym uznaniem, byście celebrowali je tak, jak na to zasługują.

 

Zobacz: