Zamek Czocha – atrakcyjne miejsce na integrację firmową

 

Są miejsca stworzone do organizacji imprez integracyjnych. Jednym z nich jest tajemniczy zamek położony na Dolnym Śląsku w okolicach Świeradowa Zdroju. Mowa tu oczywiście o  Zamku Czocha. Jego lokalizacja jest atrakcyjna dla grup przyjeżdżających z Wrocławia czy Poznania. Jest to wspaniały obiekt z bogatą historią, który od lat cieszy się ogromną popularnością wśród turystów. Liczne komnaty i tajemnicze przejścia czynią ten zamek magicznym. Okolica Zamku Czocha jest równie interesująca pod wieloma względami. Mamy tu na myśli m.in. zaporę Leśniańską, Złotnicką, elektrownię wodną, rzekę Kwisę oraz malowniczą Dolinę Pereł. Mając tak olbrzymi wachlarz atrakcji stworzyliśmy kilka programów integracyjnych dla firm. Ich atutem jest łącznie historii z zabawą.

W oparciu o Zamek Czocha i okolicę przygotowaliśmy następujące programy imprez integracyjnych:

  • „Gdzie jest Generał?!” – jest to fabularyzowany program integracyjny nawiązujący do filmu, który był kręcony na Zamku Czocha. Podczas eventu grupa w humorystyczny sposób zwiedza zamek. Uczestnicy integracji wcieleni zostają do armii, gdzie w plutonach muszą wykonać szereg zadań, aby odnaleźć Generała.
  • Skarb Doliny Pereł – to integracja na zasadach Escape Roomu. Wyjątkowość tego programu polega na tym, że miejscem gry jest Dolina Pereł. Na malowniczo położonym terenie przygotowaliśmy wiele zadań i łamigłówek. Silna współpraca uczestników integracji pozwoli na zdobycie celu.
  • Rocket Power – jeśli szukacie twórczej integracji połączonej z rywalizacją to ten program jest dla Was! Waszym zadaniem będzie budowa rakiet na wodę i spektakularny wystrzał.