Zamek Czocha, Dolina Pereł – imprezy integracyjne dla firm

 

Gry terenowe za Zamku Czocha dla firm. Imprezy integracyjne Świeradów Zdrój.

Są miejsca stworzone do organizacji imprez integracyjnych. Jednym z nich jest tajemniczy zamek położony na Dolnym Śląsku w okolicach Świeradowa Zdroju. Mowa tu oczywiście o  Zamku Czocha. Jego lokalizacja jest atrakcyjna dla grup przyjeżdżających z Wrocławia czy Poznania. Jest to wspaniały obiekt z bogatą historią, który od lat cieszy się ogromną popularnością wśród turystów. Liczne komnaty i tajemnicze przejścia czynią ten zamek magicznym. Okolica Zamku Czocha jest równie interesująca pod wieloma względami. Mamy tu na myśli m.in. zaporę Leśniańską, Złotnicką, elektrownię wodną, rzekę Kwisę oraz malowniczą Dolinę Pereł. Mając do dyspozycji region o tak licznych walorach krajoznawczych stworzyliśmy spory wachlarz programów integracyjnych dla firm. Ich atutem jest łącznie przyrody oraz historii z zabawą.

W oparciu o Zamek Czocha i Dolinę Pereł  przygotowaliśmy następujące programy imprez firmowych:

  • „Gdzie jest Generał?!” – fabularyzowany program integracyjny nawiązujący do filmu, który był kręcony na Zamku Czocha. Podczas integracji grupa w humorystyczny sposób zwiedza zamek i okolicę. Uczestnicy integracji wykonują szereg zajęć teambuildingowych aby odnaleźć Generała.
  • Skarb Doliny Pereł – to integracja na zasadach Escape Roomu. Wyjątkowość tego programu polega na tym, że miejscem gry jest Dolina Pereł. Na przepięknie położonym terenie przygotowaliśmy wiele zadań i łamigłówek. Silna współpraca uczestników integracji pozwoli na zdobycie celu.
  • Rocket Power – jeśli szukacie twórczej integracji połączonej z rywalizacją to ten program jest dla Was! Waszym zadaniem będzie budowa rakiet na wodę i spektakularny wystrzał. Ten program zapiera dech w piersiach!
  • Enigma – legenda głosi, że na Zamku Czocha pojawił się tajemniczy „aparat” służący do deszyfracji. Miał on szalenie istotny wpływ na przebieg historii. Uczestnicy imprezy zostaną wcieleni do działo kryptologii aby zmierzyć się ze złamaniem kodu Enigmy.

Od kilkunastu lat w okolicach Świeradowa Zdroju oraz Karpacza zajmujemy się organizacją imprez dla firm. Proponowane przez nas programy pozwolą Państwu poznać region w oryginalny sposób. W trakcie imprezy odwiedzamy miejsca, które nie są udostępnione dla ruchu turystycznego co dodaje pikanterii naszej ofercie.

Zajmujemy się stricte realizacją programów integracyjnych ale z przyjemnością doradzimy Państwu w wyborze odpowiedniego miejsce noclegowego.